• تاریخ انتشار : 1400/09/03 - 14:32
  • تعداد بازدید خبر : 72
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازرس کل ایلام به همراه مدیران استانی از انبار اداره جمع‌آوری، نگهداری و فروش اموال تملیکی استان بازدید کرد

مهدی اصلانی بازرس کل استان ایلام به همراه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری از انبار اداره جمع آوری، نگهداری و فروش اموال تملیکی استان ایلام بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی، بازرس‌کل استان ایلام در این بازدید، وضعیت انواع کالاهای رسوبی و مدت ماندگاری و دلایل آن‌ها را مورد بررسی قرار داد.

وی از نحوه چینش و انبارداری کالاها و بررسی مشکلات موجود از جمله استیجاری بودن انباردر جریان نحوه ثبت، ورود و نگهداری انواع کالاها قرار گرفت.

اصلانی خواستار همکاری اداره جمع‌آوری، نگهداری و فروش اموال تملیکی، دستگاه‌های کاشف و ادارات‌کل گمرک، صمت، تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی و دادگستری استان ایلام با هیات بازرسی برای بررسی دقیق و تسریع در تعیین‌تکلیف کالاهای رسوبی شد.

رییس اداره جمع‌آوری، نگهداری و فروش اموال تملیکی استان هم در این بازدید با ارایه گزارشی به بازرس‌کل متعهد به پیگیری تسریع در تعیین تکلیف این‌گونه کالاها شد.

وی رسوب شدن برخی کالاها را ناشی از عدم وجود خریدار به شرط فروش صادراتی یا عدم صدور مجوز فروش توسط برخی دستگاه‌ها و یا بلاتکلیفی از حیث احکام تعزیراتی و یا قضایی و تحویل آن‌ها توسط دستگاه کاشف بدون تعیین تکلیف آرای مراجع رسیدگی کننده دانست.

 

کلمات کلیدی
فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی